بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران – تجریش – وکیل شاه مرادی : وکیل حضـانـت کسی است که دارای دانش حقوقی بالا در قوانین مربوط به خانواده است و به صورت تخصصی در دعاوی خانواده فعالیت می کند .

وکیل حضانت فرزند در تهران

تسلط وکیل خانواده به قوانین خانواده به گونه ای است که غالباً در دعاوی مربوط به خانواده پیروز می شود و رأی مطلوب را به نفع موکل خود اخذ می کند .

ویژگی وکیل حضـانت خوب در تهران – تجریش

رازداری یکی از ویژگی های وکیل حضـانت خوب است . به گونه ای که موکل بدون هیچ ترس و نگرانی تمام حقیقت را برای وکیل خود بازگویی کند .

وکیل حضانت علاوه بر دانش و تحصیلات کافی در علوم خانواده باید دارای تسلط و تجربیات کافی در پرونده های خانواده ، روال کار در دادگاههای خانواده ، تجدید نظر و دیوان عالی کشور و همچنین قوانین متفرقه ای که با خانواده مرتبط است را داشته باشد .

طرح دعوای حضـانت

رسیدگی به دعاوی خانواده از جمله دعوی حضانت در دادگاه خانواده صورت می گیرد . برای طرح دادخواست حضانت و نگهداری از طفل بهتر است از وکیل حضانت استفاده شود . چرا که وکیل خانواده با تسلطی که به قوانین خانواده دارد ، رأی مطلوب را که در نتیجه دفاعیات موثر او صادر می شود ، به نفع موکل اخذ می کند .

چرا بايد قبل از هر اقدامى با وكيل مشورت كنيم ؟ با توجه به پراكندگى مواد و همچنين اصلاحيه ها و تبصره هايی كه هر روز شاهد مصوب شدن آنها هستيم و همچنين عدم اطلاع و آگاهي و تسلط به قوانين ، لازم است قبل از اقدام براى طرح هر گونه دادخواست و يا دفاع در دعوى با وكيل متخصص و مجرب در امر مربوطه مشاوره نمود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان از وکیل پایه یک دادگستری با ما تماس بگیرید . تلفن تماس : 09123939759

در صورت فوت پدر حضانت فرزند با چه کسی است ؟

در صورت فوت پدر حضانت بر عهده مادر می باشد.

ازدواج مجدد مادر مانع حضانت وی می شود؟

بله – به تقاضای شوهر (سابق) سلب می شود.

مجازات پدری که از اجرای حکم حضانت استنکاف کند چیست؟

به دستور دادگاه تا زمان اجرای حکم بازداشت می شود.

در چه صورت دادگاه در خصوص حضانت ونگهداری طفل توسط هر یک از والدین تجدید نظر می نماید؟

هر یک از والدین که عهده دار حضانت است از وظایف خود استنکاف کندو یا مانع ملاقات طفل شود.

در چه صورت می توان صغیررا با دستوردادگاه از کشور خارج کرد ؟

در صورتی که به تشخیص دادگاه خروج صغیر از کشور به مصلحت باشد.