وکیل تغییر نام 1402 (مذهبی و غیر مذهبی)

وکیل تغییر نام , انجام کلیه امور تغییر اسم ( نام و نام خوانوادگی ) از صفر تا صد با وکیل متخصص تغییر نام در تهران : از جمله مواردی است که معمولاً خانم ها و آقایان اقدام به این امر می نمایند. با این حال درصد قابل توجهی از پرونده های تغییر نام در محاکم را خانم ها به خود اختصاص داده اند. همینطور عمده متقاضیان مشاوره به وکیل تغییر نام نیز این افراد هستند.

نمونه رای تغییر نام

علت عمده این موضوع دو اسمه بودن آنهاست به طوری که بسیاری از دوستان و نزدیکان این افراد ، نام مندرج در شناسنامه آنها را نمی دانند. یا ممکن است به جهت اختلاف پدر و مادر در تعیین نام این افراد باشد. به طوری که در خانواده پدری با نام مندرج در شناسنامه صدا شوند. اما در خانواده مادری با نام مستعار که این موضوع دوگانگی در این افراد ایجاد می نماید .

برخی از نمونه رای ها

وکیل تغییر نامنمونه رای تغییرنام و نام خانوادگیوکیل تغییر نام

بهترین وکیل تغییر نام

بدیهی است هیچ شخصی در انتخاب نام خود در بدو تولد نقشی ندارد. از همین رو بعضی افراد نسبت به نام انتخاب شده از سوی والدین خود عدم رضایت داشته و خواهان تغییر نام خود هستند. به همین سبب برابر قانون اقدام به تقدیم دادخواست تغییر نام به محاکم زیر نظر یا توسط وکـیل امور حسبی می نمایند .

 

مجموعه حقوقی ما مفتخر است با تخصص و تبحر لازم شما را در جهت احقاق حقوق خود و رسیدن به اهداف همراهی مینماید.

دانلود نمونه رای 1

دانلـود نمونه رای 2

دانلود نمونه رای 3

1 پاسخ
  1. لیدا
    لیدا گفته:

    سلام وقتتون بخیر
    اسم شناسنامه ی من زهرا هست اما از اینکه دیگران و آشنایان اسممو می‌شکنند و بد صدا میکنن و گاهی مسخره م میکنن و القاب دیگری بهم نسبت میدن مجبور شدم اسم لیدا رو برای خودم انتخاب کنم و الان چندسال که دوستام منو با این اسم صدا میزنن حالا مشکل اینجاس که دو اسمه شدم و میخوام اسم شناسنامه مو به لیدا تغییر بدم خسته شدم از این وضع آیا وکیل بگیرم موافقت میکنن با درخواستم؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *