مشاوره حقوقی , دریافت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و رایگان از وکیل شاه مرادی : با پیشرفت جوامع و افزایش روابط اجتماعی و اقتصادی افراد و همچنین تخصصی شدن امور ، نیاز به مشاور حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی از وکلای متخصص بیشتر از پیش حس می شود .

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی رایگان

با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و لزوم همبستگی و یاری رسانی هرچه بیشتر افراد جامعه به یکدیگر ، برخی از وکلا و مشاوران حقوقی بر آن شدند تا از این طریق به هم وطنان خود خدمت رسانی نمایند .

شما می توانید سوالات خود را در قالب پیام نوشتاری یا صوتی از طریق راه ارتباطی معرفی شده در سایت بیان نمایید و در اسرع وقت به پاسخ سوال خود برسید .

در مشاوره حقوقی تلفنی نیز می توانید سوالات خود را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، خانوادگی ، ملکی از طریق شماره تماس ذکر شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره لازم‌ بهره مند گردید .

امروزه اهمیت بالای اخذ مشاوره حقوقی از وکلای متخصص در امور مختلف حقوقی بر کسی پوشیده نیست و افراد بسیاری وجود دارند که بدون مشورت با وکیل دادگستری و متخصص اقدام به انعقاد قرارداد می نمایند که به جهت عدم آگاهی کافی به قوانین و مقررات مربوطه و همچنین پیچیده بودن مسائل حقوقی متضرر گردیده و یا از این ضعف و عدم آگاهی آنها نسبت به قوانین سوء استفاده شده و به اموال خصوصی آنها تجاوز شده است .

لزوم اخذ مشاوره حقوقی قبل از حدوث اختلاف

متأسفانه معمولاً افراد عادی بعد از بروز اختلاف و ایجاد اختلاف اقدام به اخذ مشاوره حقوقی می نمایند در صورتی که بهتر است قبل از ایجاد اختلاف و هنگام انعقاد قرارداد یا هر اقدام حقوقی دیگر به وکلای متخصص در آن زمینه مراجعه نمایند چرا که این کار علاوه بر اینکه هزینه کمتری برای افراد خواهد داشت ، باعث می شود بروز اختلاف یا ایجاد مشکل به حداقل برسد البته شرکت های تجاری معمولاً از قاعده فوق مستثنی بوده و اکثراً از خدمات حقوقی وکلای دادگستری در مجموعه ی خود بهره می برند .

مشاوره حقوقی

مراجعه به وکیل دادگستری بعد از بروز اختلاف علاوه بر اینکه هزینه قابل توجهی برای افراد در پی خواهد داشت باعث شلوغی محاکم و کثرت پروندهای دادگستری نیز می شود همچنین اگر در هنگام انعقاد قرارداد به نکات و مسائل حقوقی توجه نشود احتمال پیروزی در آن پرونده نیز به حداقل می رسد .

اخذ مشاوره حقوقی از وکیل دادگستری

امروزه تعدادی از افراد فاقد پروانه وکالت با تاسیس موسسات حقوقی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نمایند که متاسفانه در آن زمینه تخصص و مهارت کافی ندارند ، بنابراین بهتر است جهت دریافت مشاوره حقوقی به وکلای دادگستری دارای پروانه وکالت مراجعه نمایید .

مراجعه به وکیل دادگستری در هنگام بروز اختلاف

بعضی از افراد بعد از بروز اختلاف ، دادخواست یا اظهارنامه را تنظیم و ثبت می نمایند و در اواسط پرونده به وکلای دادگستری مراجعه می نمایند با این تفکر که هزینه کمتری به آنها بپردازند ؛ صرف نظر از این تفکر اشتباه ، این موضوع باعث می شود وکیل دادگستری با دشواری های بیشتری در سیر پرونده رو به رو گردد و ممکن است پرونده به نتیجه مطلوب هم نرسد چرا که تقدیم دادخواست از اهمیت بالایی برخوردار است و تنظیم آن بدون داشتنن مهارت مشکلات فوق را به همراه خواهد داشت .

راه های ارتباطی با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره از وکیل متخصص با ما تماس بگیرید .
تلفن تماس : 09123939759