وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری , بهترین وکیل متخصص کلاهبرداری در غرب تهران – صادقیه : کسی است که حوزه ی فعالیتش جرایم کلاهبرداری است و تسلط کامل بر قوانین و مقررات جرم کلاهبرداری را دارد و با تبحّر و تجربه ی کافی توانسته رأی مطلوب را به نفع موکل خود اخذ کند .

تعریف جرم کلاهبرداری

امروزه جرم کلاهبرداری یکی از جرایمی است که گریبان گیر افراد زیادی شده است . جرم کلاهبرداری عبارت است از بردن مال دیگری به وسیله اعمال متقلبانه ای که موجب فریب قربانی می شود . آنچه که جرم کلاهبرداری را با دیگر جرایم علیه اموال متمایز می کند ، آن است که در جرم کلاهبرداری بر خلاف دیگر جرایم علیه اموال ، قربانی مال خود را با رضایت به مجرم می دهد .

در واقع در سایر جرایمی که علیه اموال اشخاص اتفاق می افتد ، اموال قربانی بدون رضایت او منتقل می شود . در حالی که در جرم کلاهبرداری مرتکب به گونه ای عمل می کند که قربانی فریب خورده و مال را با رضایت خود در اختیار مجرم قرار می دهد . برخی از کلاهبرداری ها آنچنان خوب طراحی شده اند که اغفال نشدن به وسیله ی آنها خود نوعی حماقت است .

 

ارکان جرم کلاهبرداری

  • توسل به عملیات متقلبانه توسط مرتکب
  • قربانی بودن شخص
  • فریب خوردن قربانی
  • تقدم توسل به عملیات متقلبانه بر فریب قربانی
  • برده شدن یا انتقال مال قربانی با رضایت او

 

خصوصیات وکیل کلاهبرداری

مقدمه ی فوق الذکر برای این بود که اهمیت جرم کلاهبرداری و نکات مهم در تحقق این جرم را متذکر شویم . بهترین وکیل کیفری کسی است که تمامی جزئیات و ارکان تشکیل دهنده جرم کلاهبرداری را می شناسد و با اخذ پرونده های مختلف در زمینه کلاهبرداری ، تجربه کافی را در این زمینه کسب کرده است .

 

بهترین وکیل متخصص کلاهبرداری در غرب تهران – صادقیه

بهترین وکیل کلاهبرداری کسی است که با داشتن تجربیات کافی در دعاوی کیفری و بر اساس گفته های شاکی و متهم ، دفاعیات لازم را انجام دهد و رأی مطلوب را به نفع موکل خود اخذ نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره از وکیل متخصص کلاهبرداری با ما تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 09123939759

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *